acil destek
0532 675 72 40

Dans İstanbul 'da

Müziği, ritmi, sağlığı, bedenimizi ve yaşamın büyülü senkronizasyonunu hissetmenin en güzel yoludur dans. İnsanın kendini sözcüklere gerek kalmadan ortaya koymasıdır.

Profesyonel Eğitmenlerden ARJANTİN TANGO DERSİ SALSA-BACHATA DERSİ ZEYBEK DERSİ SİRTAKİ DERSİ

Klasik şarkıların yanı sıra güncel şarkılara verdiğimiz önem ve modern eğitim metotlarımız ile sizleri de ailemize katılmaya davet etmekteyiz. Özel koreografiler ile Latin’in büyüsünü yaşamaya var mısınız?

BACHATA
ARJANTİN TANGO
SALSA
ZEYBEK
SİRTAKİ

Tango ile Tutku Dolu Adımlar!

Tango yirminci yüzyılda Güney Amerika kökenli bir balo salonu dansı olarak ortaya çıkmıştır. Buenos Aires’ de doğmuş Uruguay kökenli bir dans olarak kabul edilmiştir. Aynı zamanda müzik türüne de verilen isimdir

Danslar içerisinde en büyüleyici olanlardan Arjantin Tango normal tangoya göre daha samimi ve küçük ortamlarda hareket edilmesine elverişli figürler içermektedir. Dramatik ve melankolik havası ile dikkat çeken bu dans 1890’larda “tango criollo” veya “basit tango” olarak isimlendirilmiş ve 1929’da dünyada yaşanan ekonomik kriz ile eğlence sahnelerinden çekilmiştir. 1980’li yıllarda ise dünya çapında üne kavuşmuş, filmlere ve şarkılara konu olmuştur.

SALSA - BACHATA KURSU SPOR YAPMANIN YENİ TRENDİ

Spor yapmayı sevmiyor ama spor yapmak istiyorsanız, dansı vücudunuza en etki edecek yolla yapmak ve dans ederken fiziksel değişiminize de tanıklık etmek istiyorsanız sizi Latin dansları Kursu Programlarımıza bekliyoruz. Bir fitness programı olarak da düşünülebilen Salsa, . Latin melodilerini ve rüzgarını da içinde barındıran Salsa ve bachata kursu, günümüzde dünyanın en çok tercih edilen dans ve fitness seçeneği olarak hızla yaygınlaşıyor. İnsanlar eğlenmek ama sağlıklı kalmak istiyorlar. Kısıtlı vakitlerini yorucu ve tekil fitness programlarıyla değil, sosyal bir atmosferde değerlendirmek istiyorlar.

Bizi arayan Salsa meraklılarının ortak sorusu Salsayı kimlerin yapabileceği yönünde oluyor. Bunun çok basit bir yanıtı var. Eğer ayaklarınızın üzerinde durabiliyorsanız ve içinizde dans isteği varsa Salsa yaparsınız. Bunların dışında bir de kalçalarınızı ritmik bir biçimde hareket ettirme ve müziğe uyum sağlama beceriniz varsa belki de siz Salsa için yaratılmış olabilirsiniz. Eğitim programlarımız çok farklı saatlerde ve günlerde tasarlanabiliyor. Latin dans sınıflarında en çok gözlemlediğimiz şey, birçok arkadaşın birlikte Salsaya karar verip bu dansı birlikte vakit geçirmenin harika bir yöntemi olarak görmeleri. Onlara uygun saat ve günde yapılan eğitimlerin tadına doyum olmuyor. Bachata da özel ders olarak düşünülebilir ama Bachata geleneğinde birlikte dans etmek var ve biz öğrenci adaylarımıza daima açık sınıfları öneriyoruz. Tercih sizin.

Latin dansları biraz aerobik, biraz dans, biraz egzersiz, biraz da eğlence arayanlar ve Salsanın esnek ritimlerini merak edenler için Latin dans programımızı ilginize sunarız. 

TOP google-site-verification: googlefb4259faa1b6275b.html