acil destek
0532 675 72 40

Merak ettikleriniz

Bunun için birçok nedenimiz var. 

Öncelikle yaptığımız işi çok seviyoruz ve insanları dans ederken görmek bize haz veriyor. Diğer etkenleri de bizi tanıdıkça zaten öğreneceksiniz…

Partner zorunluluğu yok!

Tango ve Sosyal Latin gibi eşli danslara partneriniz olmasa da katılabilirsiniz. Gelen öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu tek başına geliyor. Ne kadar farklı insanla dans ederseniz, dansınız o kadar gelişecektir.

 

Sitemizden ön kayıt yapabilirsiniz. Kaydınızı kesinleştirmek için randevu alarak okulumuza gelip bir form doldurup ücretinizi yatırmanız yeterli olacaktır.

Kaç yaşında olduğunuzun bir önemi yok!

İster 7 yaşında, ister 70 yaşında olun, dans etmek için yaşın hiçbir önemi yok bizim için. Dans etmenizin önündeki tek engel yine sizsiniz. Boyunuz, kilonuz, yaşınız hepsi sadece birer sayı. Siz yeter ki isteyin ve bir adım atın. Kalan kısmın kendiliğinden geleceğini göreceksiniz.

Siz 10 bin kişide 1 kişinin tercih ettiği bir şey yapıyorsunuz , dans kursu araştırmaya başladınız ve bu yazımızı okuyorsunuz   ''SİZ'' özelsiniz .Bu çekinecek bir durum değil ki!Ayrıca hiç bir yeteneğe ihtiyacınız yok.

Günlük kıyafetlerle derslere katılabilirsiniz!

Derslerde günlük, kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetler ve ayakkabılar tercih ederken, Beylikdüzü Ewet Dans Kurslarında yaptığımız pratik ve gecelerimizde kendinizi güzel ya da şık hissettiğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kıyafet ve ayakkabı konusunda bizler size yardımcı olacağız.

Haftanın her günü düzenlenen gecelerde dans edebileceksiniz!

İstanbul'da haftanın her günü birçok yerde sosyal dans geceleri düzenleniyor. Tek başınıza, sınıfınızla, hatta Beylikdüzü Ewet Dans Kursları diğer öğrencileri ile topluca buralara gidiyor ve dans ediyoruz. Pratiklerde eski öğrencilerimiz size kendi tecrübelerini paylaşacaktır.

3 ay içerisinde sosyal seviyede dans edebilirsiniz!

İlk dersten itibaren farkındalığınız başlayacaktır. Dans etmek hayat gibidir ve siz açık olduğunuz sürece gelişmenin sınırı yoktur. Aktif olarak Beylikdüzü Ewet Dans Kursları'nda derslere ve pratiklere katıldığınız taktirde 3 ay gibi kısa bir sürede sosyal dans gecelerinde dans etmeye başlayabilirsiniz.

TOP google-site-verification: googlefb4259faa1b6275b.html