Merak ettikleriniz

Bunun için birçok nedenimiz var.

Öncelikle yaptığımız işi çok seviyoruz ve insanları dans ederken görmek bize haz veriyor.

Diğer etkenleri de bizi tanıdıkça zaten öğreneceksiniz…

Elbette hayır. Sizin gibi partnersiz katılan insanlarla dans edebilirsiniz. Ne kadar farklı insanla dans ederseniz dansınız o kadar gelişecek ve farklı enerjilerle karşılaşacaksınız.

Sitemizden ön kayıt yapabilirsiniz. Kaydınızı kesinleştirmek için randevu alarak okulumuza gelip bir form doldurup ücretinizi yatırmanız yeterli olacaktır.

Dans etmenin yaşı yoktur.

Siz 10 bin kişide 1 kişinin tercih ettiği bir şey yapıyorsunuz , dans kursu araştırmaya başladınız ve bu yazımızı okuyorsunuz   ''SİZ'' özelsiniz .Bu çekinecek bir durum değil ki!Ayrıca hiç bir yeteneğe ihtiyacınız yok.

Derslerde kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler ve ayakkabılar tercih ederken pratik ve tango gecelerimizde kendinizi güzel ve şık hissedeceğiniz kıyafetler tercih etmelisiniz.İlerleyen zamanlarda biz sizi ayakkabı ve kıyafet konusunda yönlendireceğiz.

İstanbul’da haftanın her günü birçok yerde sosyal dans geceleri düzenlenmekte. Eski öğrencilerimiz pratiklerde sizle tecrübelerini paylaşacaktır.

İlk dersten itibaren farkındalığınız başlayacak. Dans hayat gibidir. Siz açık olduğunuz sürece gelişmenin sınırı yok.3 ay içinde de sosyal dans gecelerinde dans edebilir hale geleceksiniz.

TOP google-site-verification: googlefb4259faa1b6275b.html